• Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

AK Kadınlardan anlamlı gece!..

AK Kadınlardan anlamlı gece!..
AK Parti İl Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle imam nikahlı olan çiftleri evlendirirken, düğünlerini de Şelale Plaza`da yaptı. Sanatçı Orhan Çakmak performansıyla geceye renk kattı.

    AK Parti İl Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde belki de en anlamlı etkinliği gerçekleştirdi. İmam nikahıyla yaşayan çiftleri resmi nikah altında birleştiren Kadın Kolları, Şelale Plaza'da da unutulmuz bir düğün gerçekleştirdi. Çiftlerin tüm düğün masraflarını üstlendiklerini belirten AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne yakışan bir etkinlik olmasını arzu ettik" dedi.
    Geceye AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş,  İl Başkanı Murat Baybatur, Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi İlksen Kurt ve Hatice Başıbüyük, İl Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur, Şehzadeler İlçesi Kadın Kolları Başkanı Asiye Zurnacı, Yunus Emre İlçesi Kadın Kolları Başkanı Belma Çağ ve çok sayıda davetli katıldı.
    Türk Halk Müziği Sanatçısı Orhan Çakmak konseri ile eğlencenin tavan yaptığı gecede, Duygu - Özkan Orhan, Dilan - İbrahim Yetki ve Aysel - Sabri Coşkun çitflerinin mutluluğuna ortak olundu. Genç çiftler AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur'a teşekkür ederken, hayatları boyunca kendisine duacı olacaklarını söyledi. 
    AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi gecede bir konuşma yaparken, kadına en çok yer veren partinin AK Parti olduğunu ve kadın milletvekili sayısının en fazla AK Parti'de bulunduğunu belirtti. Tanrıverdi böylesi anlamlı bir etkinliği düzenleyen tüm AK Kadınlara teşekkür ederken,  “Başarılı bir erkeğin arkasında başarılı bir kadın vardır diye bizim çok güzel bir sözümüz vardır. Buradan yola çıktığımızda şunu ifade edebiliriz. Bugün Ak Parti başarılıysa, oyunu artırarak üç genel seçimde tek başına iş başına geliyorsa bu başarının altında kadınlarımız vardır. Eğer Recep Tayyip Erdoğan bugün dünya lideri olmuşsa Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı olmuşsa bunun arkasında kadın kollarımız vardır, kadınlarımız vardır. 30 Mart akşamı Şehzadeler İlçesinde Ömer Faruk kardeşimizin seçilmesi halinde bunun arkasında Şehzadeler Kadın Kolları Başkanımız Asiye Zurnacı ve kadınlarımız vardır. Yunus Emre İlçesinde Mehmet Çerçi kardeşim seçilmesi halinde bunun arkasında Yunus Emre Kadın Kolları Başkanımız Belma Çağ ve kadınlarımız vardır. Büyükşehir Belediye Başkanlığında da benim seçilmem halinde İl Kadın Kolları Başkanımız Şule Uygur ve kadınlarımız vardır“ diye konuştu.
   AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, İl Başkanı Murat Baybatur ve İl Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur, yeni evlenen çiftlere birer çeyrek altın taktı.  

 

 

 

 

 


Bu haber 3016 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ