• Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

Minik Damla yorulunca...

Minik Damla yorulunca...
Manisa'da Turizm Haftası kutlamalarında sultan kıyafetleriyle yer alan Minik Damla, Meslek Lisesi`nde yapılan etkinlikte yorgunluktan uyuya kaldı.

   

     Manisa’da Turizm Haftası dolayısıyla gerçekleşen tüm programlara sultan kıyafeti ile katılarak ilgi odağı olan 9 yaşındaki Damla Pamukçu, Turizm Meslek Lisesi’nde yapılan etkinlikte yorgunluğa yenik düşerek uyuya kaldı.
Sabah erken saatlerde başlayan programlarda AFSEM Tiyatrosu ekibinde sultan kıyafeti ile yer alan minik Damla, Kültür Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikte yorgunluğa daha fazla dayanamayan minik bedenine yenik düştü.
    Türkiye genelinde 15-21 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası Manisa’da çelenk koyma töreniyle başladı. Törende AFSEM Tiyatrosu ekibi de giydikleri padişah ve sultan gibi kıyafetlerle yer aldı. Törenin ardından Manisa Valiliği ziyareti gerçekleştirildi. İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse önderliğinde gerçekleşen ziyarette sultan kıyafeti giyen 9 yaşındaki Damla Pamukçu, ilgi odağı oldu. Minik Damla, Manisa Valisi Abdurrahman Savaş’ın yanında oturarak fotoğraf çektirdi. Ardından Nihal Akçura Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nde Turizm Haftası Kutlama Programı düzenlendi. Açılış konuşmalarının gerçekleştiği sırada gün boyunca programlara katılan minik Damla yorgunluğa daha fazla dayanamayarak uyuya kaldı. Minik bedenine yenik düşen Damla konuşmalar sırasında uzun süre uyudu.
    Meslek lisesindeki etkinlik ise şiir ve oratoryo gösterisi ile devam etti.

 

 

Bu haber 2053 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ