• Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

Şehidin anne ve babasının hastanede tedavileri sürüyor

Şehidin anne ve babasının hastanede tedavileri sürüyor
Nedim Erbay`ın şehadet haberinin ailesine ulaşmasının ardından hastaneye kaldırılan acılı anne ve babanın Kula Devlet Hastanesinde tedavisine devam ediliyor.

 Batman'da şehit düşen polis memuru Nedim Erbay’ın şehadet haberinin ailesine ulaşmasının ardından hastaneye kaldırılan acılı anne ve babanın Kula Devlet Hastanesinde tedavisine devam ediliyor.

Batman-Kozluk kara yolu Samanyolu köyü mevkisinde teröristler tarafından menfeze yerleştirilen bombanın zırhlı aracın geçişi sırasında patlatılmasıyla Batman Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Nedim Erbay şehit oldu. Erbay'ın annesi Hasibe Erbay (79) ve babası Halil İbrahim Erbay oğullarının şehadet haberini aldıkları dün akşamdan bu yana Kula Devlet Hastanesinde gözaltında tutuluyor.

SAĞLIK DURUMLARI İYİ
Alzheimer hastası olan ve konuşmakta zorluk çeken anne Hasibe Erbay oğlunu beklediğini, sağlığının iyi olduğunu söyleyerek 'Oğlumu bekliyorum' dedi.

Baba Halil İbrahim Erbay da tansiyon hastası olduğu için tedavi altına alındı. Üzgün olduğunu belirten baba Erbay, 'Allah diyorum başka bir şey diyemiyorum' dedi.

Şehit annesi ve babası Kula Devlet Hastanesinde doktor ve sağlık personeli tarafından sürekli gözlem altında tutuluyor. Kula Devlet Hastanesi Başhakemi Vahit Demir ise şehit anne ve babasının sağlık durumlarının iyiye gittiğini belirtti. Dr. Demir, tansiyon ve kalp hastası olan baba Erbay'ın oğlunun şehadet haberini almasının ardından tansiyonunun yükseldiğini söyledi.

Bu haber 2477 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ