• Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

Sultanlar, Avrupa devini ağırladı

Sultanlar, Avrupa devini ağırladı
Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı (Sultanlar) Rus ekolünün en güçlü temsilcilerinden Uralochka Ekaterinburg ile hazırlık karşılaşması oynadı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı (Sultanlar) Rus ekolünün en güçlü temsilcilerinden Uralochka Ekaterinburg ile hazırlık karşılaşması oynadı. Manisa’da 10 gün boyunca kamp yapan Uralochka Ekaterinburg, CEV Şampiyonlar Ligi’nde karşılaşacağı Cannes maçı öncesi hazırlıklarını tamamlayarak, maç öncesi Sultanlarla son provasını yaptı.

Uralochka Ekaterinburg, CEV Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağı Cannes maçı öncesi hazırlık kampı için Manisa’yı tercih etti. Türkiye Voleybol 2. Ligi A Grubu’nda mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyespor’un kardeş takımı olan Uralochka Ekaterinburg, 10 gün boyunca CEV Şampiyonlar Ligi’ne hazırlandı. Kampın son gününde de, iki ekip hazırlık karşılaşmasında bir araya geldi. Karşılaşmayı Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Cenk Ergün, Kulüp Genel Koordinatörü Alparslan Ustamehmetoğlu, Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Hasan Eryılmaz da izledi.

Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan, “Manisa’mızda Rusya’nın önemli takımlarından birini ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Voleybolcularımızın yeni deneyimler kazanmaları için hazırlık maçlarını çok önemsiyoruz. Kardeş takımımıza çok teşekkür ediyoruz. Güzel bir organizasyon olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu. İki ekibin oynadığı karşılaşmayı Rus temsilcisi Uralochka Ekaterinburg 3-0 kazandı.

Bu haber 1131 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ