Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 31 in /home/manisain/public_html/moduller.php on line 409
İzmir Fuarının onur konuğu Manisa - Manisa Haber , Manisa Haberleri - Manisa İnternet Haber
  • YUNUS EMRE GÜNLERİ
  • YUNUS EMRE GÜNLERİ

  • Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

İzmir Fuarının onur konuğu Manisa

İzmir Fuarının onur konuğu Manisa
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa`nın 85. İzmir Enternasyonal Fuarı`nın onur konuğu ili olduğunu söyledi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ağustos ayı Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı’nda Manisa’nın 85. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın onur konuğu ili olduğunu söyledi. Dev fuarda Manisa’yı en iyi şekilde tanıtacaklarını belirten Başkan Ergün, tüm meclis üyelerini 26 Ağustos’ta açılacak olan fuara davet etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında toplanan Ağustos ayı Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı’nda şehri ilgilendiren kararlar oylandı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, gündem maddelerine geçilmeden önce 85. İzmir Enternasyonel Fuarı'nda Manisa'nın onur konuğu il olacağını söyledi. Konuyla ilgili meclis üyelerini bilgilendiren Başkan Ergün, “26 Ağustos tarihinde İzmir'de açılacak 85. İzmir Enternasyonal Fuarı'nın onur konuğu ili Manisa'mız olmuştur. Bu önemli organizasyonda Manisa’mızı 17 ilçesiyle en güzel şekilde tanıtacağız. Yaklaşık 2 bin 500-3 bin metrekarelik stantta yer alacak Manisa'mızın bulunacağı fuar açılışına tüm hazirunu davet ediyorum. Manisa'nın tanıtımını hep birlikte yapalım” dedi.

“İzmir’de Manisa yaşanacak”
Başkan Ergün’ün konuşmasının ardından fuarın düzenlenmesini sağlayacak olan SNS Fuarcılık Müdürü Naime Simsaroğlu, fuarda Manisa'nın ne şekilde yer alacağı ve fuarın tanıtımıyla ilgili meclis üyelerine bilgi verdi. Video gösterimi ve fotoğraflarla Manisa’nın fuarda hangi konseptle tanıtılacağını anlatan Simsaroğlu, Aigai’den Sart Harabeleri’ne, Alaşehir Saint Jean Kilisesi’nden Demirci ve Gördes el dokuması halılarına kadar Manisa’nın tüm güzelliklerini fuara katılacak yerli ve yabancı konuklara anlatacaklarını söyledi. Sunumun ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, fuarda sürpriz etkinliklerin de yer alacağını, Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun gösterilerinin yanı sıra sürpriz konserlerin de yer alacağını söyledi.
Bu haber 858 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ