• Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

RUH SAĞLIĞI HASTANESİNE YENİ BAŞHEKİM ATANDI

RUH SAĞLIĞI HASTANESİNE YENİ BAŞHEKİM ATANDI
Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimliğine Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erol Ozan atandı.
22.12 2016 tarihi itibari ile göreve başlayan Doç. Dr. Erol Ozan, hasta-hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile, yasal sorumluluklar ışığında,  ruh sağlığı hizmetlerini bilimsel veriler doğrultusunda geliştirerek fark oluşturmak, bölgede toplum temelli ruh sağlığı hizmeti vermek ve bunun gelişimini sağlamak için çalışmalara aralıksız devam edeceklerini söyledi.  

Doç. Dr. Erol Ozan Kimdir?
1970 yılında Manisa’da doğdu. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2004 yılında ege üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde Psikiyatri Uzmanlık eğitimini tamamladı.  2000-2004 yılları arasında İzmir Halime Odağ Psikanaliz ve Psikoterapi Vakfı’nda Doç. Dr. Celâl Odağ yönetiminde psikanalitik yönelimli grup psikoterapi sürecinden geçmişti. 2006-2012 Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak görev yaptı. 20.09.2011’de Doçent olmuştur.2013-2016 yılları arası Celâl Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi Birim Sorumlusu olarak görev yaptı. 22.12.2016 tarihi itibari ile Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimlik görevine atanmıştır. Evli ve 2 erkek çocuk sahibidir.
Bu haber 3314 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ