Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 31 in /home/manisain/public_html/moduller.php on line 409
ŞENER İLE YOLA DEVAM - Manisa Haber , Manisa Haberleri - Manisa İnternet Haber
  • YUNUS EMRE GÜNLERİ
  • YUNUS EMRE GÜNLERİ

  • Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

ŞENER İLE YOLA DEVAM

ŞENER İLE YOLA DEVAM
AK Parti Yunusemre Gençlik Kolları Başkanı Emre Şener güven tazeledi.
AK Parti Gençlik Kollarında kongre heyecanı devam ediyor. Manisa’nın birçok ilçesinde gerçekleştirilen kongrelerde bazı ilçelerde yeni isimler göreve gelirken bazı ilçelerde ise mevcut başkanlar yola devam ediyor. Şelale Plaza'da gerçekleşen AK Parti Yunusemre İlçe Gençlik Kolları Kongresine AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Zafer İkinci, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Şule Uygur, İdris Avşar, Ramis Şiyak, AK Parti Gençlik Kolları MYK Üyesi Selman Özboyacı, İl Gençlik Kolları Başkanı Ender Gök, Çeşitli STK'lar ve partililer iştirak etti. Kongrede mevcut başkan Emre Şener delegelerin oyları ile başkanlığa yeniden seçildi.
 
‘Emeksiz Zengin Olanın, Kitapsız Bilgin Olanın, Sermayesi Din Olanın Rehberi Şeytandır’
Güven tazeleyerek tekrar başkan seçilen Şener yaptığı konuşmada; " Manisa’mızın büyükşehir olmasıyla birlikte yürütmekte olduğum İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevinin ardından merkezde kurulan Yunusemre İlçemize kurucu gençlik Kolları Başkanı olarak atandım. Ben ve arkadaşlarım göre yaptığımız süre zarfında zorlukların farkındaydık. Bu yüzden hakkaniyetli bir şekilde görevimizi sürdürdük. 30 Mart Yerel Seçimlerine teşkilatımızla, meclis üyesi arkadaşlarımızla ve çok değerli Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi ile birlikte ilçemiz sınırındaki tüm mahallelerimizi ziyaret ederek çok iyi bir çalışma örneği gösterip Yunusemre Belediye’mizi kazandık. Buradan birlikte emek verdiğimiz tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Geçen süre içerisinde 7 Haziran, 1 Kasım ve 16 Nisan seçimlerinde de ilçe başkanımız değerli ağabeyimiz Sayın Zafer İkinci ile birlikte çalışmalarımızı hızlandırarak örnek projelere imza attık. Seçim atmosferinin yoğunluğu içerisinde olmamıza rağmen başarıyla çalıştık. Bunların dışında genç kardeşlerimize ulaşabileceğimiz ve onlarla iletişim içinde olabileceğimiz projeler geliştirdik. Teşkilatımızla seçim atmosferinin dışında sosyal projelerde de birliktelik sağladık. Bunların dışında 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi ile karşı karşıya kaldık. Devletimizin içine hain ve sinsice giren darbecilere karşı canını seve seve bu vatan için feda edecek gençlerle meydanlarda siper aldık. Tüm bunlara karşı verilecek en güzel cevap birliğimiz ve dirliğimizdi. Bu hainliği en iyi şekilde özetleyen gönül insanı Yunus Emre’nin de dediği gibi, ‘Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın rehberi şeytandır.’ İşte bu şeytan yüzlülerin tüm planlarını alt üst eden bir yiğit çıktı. O da kararlılığı, dava adamlığı ve duruşuyla tüm dünyaya nam salan dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dı. Rabbime hamdolsun ki liderimiz ile yol yürümeyi bize nasip etti. Liderimiz ile birlikte vatanımız, bayrağımız, dinimiz ve dirliğimiz üzerine yapılan kalleş planlara karşı mücadele edecek ve her zaman dik duracağız. Bundan sonraki süreçte de davamızın yolunda, teşkilatımız ile birlikte emin adımlarla ilerleyeceğiz. Tüm teşkilatımız ile ele ele vererek başarımızı kat ve kat arttıracağız. Bu duygu ve düşüncelerle bu kutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm gönül dostlarıma şükranlarımı sunuyorum’ dedi.
 
Kongre sonunda yönetim listesine giren gençler yöneticiler tek tek isimleri okunarak sahneye çıkıp hatıra fotoğrafı çektirdi.
Bu haber 407 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ