• Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

AK PARTİ KENDİNİ İYİ ANLATAMIYOR MU?

AK PARTİ KENDİNİ İYİ ANLATAMIYOR MU?
Cumhurbaşkanı Erdoğan`ın, `Kendimizi Manisalılara iyi anlatamamışız` sözünü değerlendiren AK Parti İl Başkanı Mersinli, `Bize teşekkür etti` dedi.
Haber: Nezih VAROL
Toplam 40 tesisin açılışını yapmak ve Soma maden şehitlerinin ailelerine tamamlanan evlerinin anahtarını teslim etmek için Cuma günü Manisa’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı’ndan halka hitap ederek partisinin istişare toplantısına da katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın halka hitabı sırasında Manisalılara, “Referandumda aldığımız yüzde 46’lık oy gösteriyor ki, biz Manisalılara kendimizi iyi anlatamamışız, demek ki daha fazla çalışmamız gerekiyor” şeklindeki sözleri akıllarda soru işareti bıraktı.

MERSİNLİ’YE SORDUK
Spil’in eteklerinde, muhteşem doğa manzarası ve güleryüzlü kadrosuyla hizmete başlayan Sofra Sultan’ın açılış törenine katılarak kurdele kesimini gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli’ye, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Biz Manisalılara kendimizi iyi anlatamamışız” sözleriyle ne demek istediğini sorduk. İl Başkanı Mersinli, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Manisa’dan olumlu düşüncelerle ayrıldığını ifade ederek, “Özellikle danışma meclisinde bize güvendiğini söyledi. Üstelik başarılı çalışmalarımız nedeniyle de teşekkür etti” dedi. Mersinli ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kısa süre içerisinde iki defa Manisa’ya gelmesinin de olumlu bir işaret olduğunu ifade etti.
Bu haber 573 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ