• Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

Yunusemre meclis toplantısı yapıldı

Yunusemre meclis toplantısı yapıldı
Yunusemre Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanvekili Veli Doğdu başkanlığında gerçekleştirildi.
15 maddenin görüşüldüğü toplantıda ilçede faaliyet gösteren orta ölçekli sanayi sitelerinin yaşadığı sıkıntılar masaya yatırılırken; sıkıntıların çözülmesi için çalışma yapılacak.

Yunusemre Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanvekili Veli Doğdu başkanlığında yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda meclis üyelerinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Doğdu, Diyarbakır’daki operasyonda şehit düşen Manisalı Polis Memuru Ahmet Alp Taşdemir’e Allah’tan rahmet; ailesine de başsağlığı diledi.
Meclis toplantısında Sanayi Teknoloji ve Bilim Komisyonunun ilçede faaliyet gösteren orta ölçekli sanayi sitelerindeki sıkıntıların yer aldığı rapor görüşüldü. Rapor, ilgili komisyona gönderilirken, sıkıntıların giderilmesi için çalışma yapılacağı bildirildi.

Muradiye’de hızla artan yapılaşma ve beraberinde gelen altyapı sorunları da meclis gündemine taşındı. Devlet Su İşleri Müdürlüğü (DSİ) Müdürlüğü’nün Muradiye ve Emlakdere Mahallesi’nde belediyeye ait arazide kuyu açma talebi oy birliğiyle kabul edildi.

Toplantı sonrası Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nın 5 Aralık Salı Günü saat 18.00’de yapılması kararlaştırıldı.
Bu haber 352 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ