Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 31 in /home/manisain/public_html/moduller.php on line 409
LİONS ÜYELERİ FARKINDALIK YARATTI - Manisa Haber , Manisa Haberleri - Manisa İnternet Haber

  • Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

LİONS ÜYELERİ FARKINDALIK YARATTI

LİONS ÜYELERİ FARKINDALIK YARATTI
Bireysel öğreti ve toplumsal gelişim dernekleri alanında faaliyet gösteren Manisa Spil Lions Kulübü üyeleri, Karaince Sağlık Ocağı`na destek için bir araya geldi.

Haber Merkezi
Bireysel öğreti ve toplumsal gelişim dernekleri alanında faaliyet gösteren Manisa Spil Lions Kulübü Derneği, din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı yapmadan, ‘Hepimiz önce insanız ve hepimiz kardeşiz’ sloganıyla çalışmalarını sürdürüyor. Lions Kulübü Manisa Temsilcisi ve Jolly Tur Manisa Bölge Temsilcisi Derya Karaca, “Mutlu olmak ve acının üstesinden gelmek herkesin hakkıdır, ilgi göstermeliyiz” diyerek düzenlediği etkinlikle, meme kanseri farkındalığı yaratmak ve sağlık ile eğitim alanlarında verilen hizmetlere destek sağlamak amacıyla Kadınlar Matinası düzenledi. Manisa’nın gözde mekanlarından Haylazz’da gerçekleşen etkinlikle elde edilen gelir Karaince Sağlık Ocağı’na bağışlandı. Manisa’nın sevilen simalarının bir araya geldiği etkinlikte, sosyal paylaşımlara duyarlı kadınlar birlik ve beraberlik fotoğrafı verirken, ihtiyaç sahiplerine destek olmanın da mutluluğunu yaşadılar.

 


Bu haber 324 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ