Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 31 in /home/manisain/public_html/moduller.php on line 409
ATATÜRK SEVGİSİ ENGEL TANIMADI - Manisa Haber , Manisa Haberleri - Manisa İnternet Haber

  • Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

ATATÜRK SEVGİSİ ENGEL TANIMADI

ATATÜRK SEVGİSİ ENGEL TANIMADI
Manisa Bedensel Engelliler Derneği`nin 100 üyesi bugün Anıtkabir`de Ata`nın huzuruna çıkmak için Başkent Ankara`ya hareket etti.
Haber: Nezih VAROL
Atatürk sevgisi bir kez daha engel tanımadı. Manisa Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Yasemin Yıldız, derneğe üye 100 engelli ve ailesi ile Başkent Ankara’nın yolunu tuttu. Bugün üyeleri ile Anıtkabir’de Atatürk’ün huzuruna çıkacak olan Başkan Yıldız, büyük bir mutluluk ve sevinç içerisinde olduğunu söyledi. Manisa Büyükşehir, Şehzadeler ve Yunusemre Belediyelerinin kendileri için birer araç tahsis ettiğini belirten Yıldız, “Belediye başkanlarımız sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini veriyor. Bir telefonumuzla bizi kırmayıp 3 araç verdiler. Kendilerine minnettarız. Bu duygularla bugün Atamızın huzuruna çıkacağız. Manisa’da engellenmiyoruz, tüm engeller ortadan kaldırılıyor, bizi de öz evlat gibi görüyorlar. Emeği geçemlere teşekkür ederiz” dedi. Yıldız, dualarını şu sözlerle ifade etti; “Emeği geçen belediye baskanlarımızdan, ulaşım daire başkanımızdan, daire müdürlerimizden Allah razı olsun. Manisamızda bizlere pozitif ayrımcılık yapan herkesten de Allah razı olsun. Bize bugünleri gösteren Atamızı rahmetle ve minnetle anıyoruz”.

Bu haber 353 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ