• Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

ÖZGÜR ÖZEL YILIN SİYASETÇİSİ SEÇİLDİ

ÖZGÜR ÖZEL YILIN SİYASETÇİSİ SEÇİLDİ
CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel Moon Life dergisi okurları tarafından yılın siyasetçisi seçildi.
Türkiye’nin önde gelen magazin dergilerinden olan Moon Life dergisi düzenlediği, ‘Türkiye’nin Yıldızları’ ödül töreninde, çeşitli alanlarda ünlü isimlere ödül verdi.

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Moon Life Oscars yılın en iyileri ödüllerinde yılın siyasetçisi ödülü de verildi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Moon Life dergisi okurları tarafından yılın siyasetçisi ödülüne layık görüldü.
CHP’li Özel 2014 yılında  KAMU-DER tarafından yılın siyasetçisi seçilmiş, 2015 yılında da ise Uğur Mumcu Yılın Siyasetçisi ödülüne layık görülmüştü.

Moon Life Dergisi’nin geleneksel olarak düzenlediği Türkiye’nin Yıldızları Ödülleri, İstanbul Dedeman Otel’de gerçekleşen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Ödül törenine siyaset, sanat ve spor dünyasının tanınmış isimleri katıldı.
 
Ödül töreninde konuşan CHP Grup Başkanvekili Özgür  Özel ödülü kendisine layık gören okurlara teşekkürlerini sunarken ödülü tüm CHP ailesi adına kabul ettiğini söyledi.

Sunuculuğunu Elif Güvendik ve Tayyar Işıkcan’ın üstlendiği geceye, Funda Arar, Emrah, Yılmaz Morgül, Zerrin Özer, Işıl Yücesoy, Behzat Uygur,Kubat, Wilma Elles, Murat Yıldırım, Ferhat Göçer,Seren Serengil, Aslı Hünel ve Ahmet Selçuk İlhan gibi ünlü isimler de çeşitli dallarda ödül aldılar.
Bu haber 408 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ