• Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

Vali Güvençer Manisalı basın mensuplarıyla buluştu

Vali Güvençer Manisalı basın mensuplarıyla buluştu
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Manisalı basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Haber: Nezih VAROL
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Manisalı basın çalışanlarıyla yemekte buluştu. Özel bir otelin restoranında düzenlenen yemekte Vali Güvençer, gazetecilerle tek tek selamlaştı. Yenilen yemek sonrası konuşan Vali Güvençer, basın mensuplarını yol arkadaşı olarak gördüğünü belirterek, "Bu birliktelik aynı zamanda küçük bir ferahlama, günün telaşından biraz uzaklaşma fırsatı olmuştur. Bir gazeteci nerede hangi ortamda olursa olsun işinin başında. Yeni Türkiye'nin daha güçlü, daha üretken Manisa'nın geleceğinde sizlerin daha fazla katkı sahibi olabilme mutluluğunu hep birlikte paylaşmanızı yürekten diliyorum" dedi.

Vali Güvençer'in ardından konuşan Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç, "Manisa medyası, Türkiye'nin 81 ili varsa bu illerin içerisinde seviyeli, saygılı, devletini milletini seven bir yapı içerisinde görevlerini yürütmektedir. Şu anda yerel medyanın ülkenin zor şartları altında bu görevi yaparken sıkıntıları var. Yeni alanlar açılırken ekonomik krizlerden dolayı ulusal medyalarda çalışanların bir kısmının işten çıkarılması bizleri üzdü. Biz yine yerel medya olarak ulusal medyadaki arkadaşlarımız olarak ülkedeki bu sıkıntılarda kardeşlik görevimize devam edeceğiz" diye konuştu.
Bu haber 348 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ