• BÜYÜKŞEHİR

  • Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

DEV ADAMLARIN ŞANSSIZLIĞI SÜRÜYOR

DEV ADAMLARIN ŞANSSIZLIĞI SÜRÜYOR
Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı Türkiye Basketbol Liginin 4.haftasında Bursa’da Finalspor ile karşılaştı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı, Türkiye Basketbol Liginin 4.haftasında Finalspor ile Bursa Atatürk Spor Salonunda karşılaştı. Maçı, Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan, Asbaşkan Orkun Şıktaşlı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, yönetim kurulu üyeleri Hakan Kadayıfçılar, Özcan Nalbantlar ve Gökmen Aytaç da izledi. Maçın ilk periyodundan Finalspor 22-21 önde ayrıldı. İkinci periyotta karşılıklı sayılar bulan iki takım birbirine üstünlük kuramadı ve ikinci periyot 44-44 berabere bitti. Üçüncü periyotta rakibine karşı daha kolay sayılar bulan Manisa Büyükşehir Belediyespor, savunmadaki boşluğunu dolduramadı ve bu periyotta 64-64 berabere bitti. Son haftaların en heyecan verici son periyotlarından birine sahne olan maçta sürekli üstünlük el değiştirdi. Finalspor hücumdan boş dönmedi, Manisa Büyükşehir Belediyespor son saniyelerde Orbay’ın basketi ile sayı farkını 1’e düşürse de Finalspor maçtan 86-85 galip ayrıldı.

 

Maç: Türkiye Basketbol Ligi 4.Hafta Karşılaşması

Salon: Bursa Atatürk Spor Salonu

Hakemler: Sami Özel, Kerem Yılmaz, Emir Can Özkan

Finalspor: Umar(5), Onur(2), Berkay(9), Emre, Lennard(16), Muhammed, Alparslan, Cahit(5), Umut(13), Lace Darıus(30), Oğulcan(6)

Baş Antrenör: Levent Erdoğan

Manisa Büyükşehir Belediyespor: Gurur(6), Fırat(7), Deniz(2), Derrick(20) Erhan(4) Çağıl(2) Recai, Tunahan(12) Orbay(11), Devin(21)

Baş Antrenör: Ceyhun Cabadak

1.Periyot: 22-21

2.Periyot: 22-23

3.Periyot: 20-20

4.Periyot 22-21

 

 

 

 

Bu haber 216 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ