• BÜYÜKŞEHİR

  • Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

BBSK ALTYAPIDA ZAFERE DOYMUYOR

BBSK ALTYAPIDA ZAFERE DOYMUYOR
Manisa Büyükşehir Belediyespor'un U-15,16,17 ve 19 futbol takımları, Bölgesel Gelişim Liglerinde 9. hafta maçlarında 4'te 3 yaptı.

U-16, 17 ve 19 takımları Turgutluspor’u mağlup ederken, U-15 takımı ise sahadan 2-0 yenilgiyle ayrıldı. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altyapı takımları başarılı sonuçlar almaya devam ediyor.Hafta sonunda Bölgesel Gelişim Liglerinde 9. hafta maçlarında Turgutluspor ile kozlarını paylaşan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un gençleri 4 maçta 3 galibiyet ve 1 yenilgi aldı. Cumartesi günü oynanan maçlarda Turgutluspor ve Manisa Büyükşehir Belediyespor'un U-15 ve 16 takımları karşı karşıya geldiler.Turgutlu Irlamaz Vadisi Spor Tesisleri’nde oynanan günün ilk maçında Turgutluspor ve Manisa Büyükşehir Belediyespor'un U-15 futbol takımları kozlarını paylaştılar. Bu maçı Turgutluspor 2-0 kazandı. Günün ikinci maçında ise Turgutluspor ve Manisa Büyükşehir Belediyespor U-16 takımları arasında oynanan mücadeleyi Manisa Büyükşehir Belediyespor U-16 futbol takımı 2-1 kazandı.

U-17 VE U-19 FUTBOL TAKIMLARI PAZAR GÜNÜNÜ 2 GALİBİYETLE KAPATTI

Pazar günü oynanan maçlarda ise Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Turgutluspor’un U-17 ve U-19 futbol takımları, Manisa'da karşılaştılar. Manisa 8 Eylül Stadı'nda oynanan günün ilk maçında Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Turgutluspor’un U-17 futbol takımları mücadele ettiler. Manisa Büyükşehir Belediyespor U-17 futbol takımı sahadan 2-1 galip ayrıldı. Manisa 8 Eylül Stadı'nda oynanan günün ikinci maçında ise Manisa Büyükşehir Belediyespor U-19 futbol takımı, Turgutluspor U-19 futbol takımını 2-1 mağlup etmeyi başardı.

 

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’UN ALTYAPIDA ALDIĞI SONUÇLAR

(U-15) Turgutluspor: 2 Manisa Büyükşehir Belediyespor: 0

(U-16) Turgutluspor: 1 Manisa Büyükşehir Belediyespor: 2

(U-17) Manisa Büyükşehir Belediyespor: 2 Turgutluspor: 1

(U-19) Manisa Büyükşehir Belediyespor: 2 Turgutluspor: 1

Bu haber 242 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ