• MANİSA İNTERNET HABER REKLAM
  • mih sag
  • RADYO HİRAŞ

  • Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

HİRAŞ MEDYA GRUP’A SOFT BİR ZİYARET

HİRAŞ MEDYA GRUP’A SOFT BİR ZİYARET
En önemli giysimiz, cildimiz, artık emin ellerde. Selma Ulukan ve Fikriye Efe’nin hizmete açtığı Soft Estetik ve Güzellik Salonu bakımlı bir cilde sahip olmanız için A’dan Z’ye tüm hizmetleri verecek.

Haber: Nezih VAROL

Bakımlı bir cilde sahip olmanız için A’dan Z’ye her türlü hizmeti verecek olan Soft Estetik ve Güzellik Salonu sahipleri Selma Ulukan ve Fikriye Efe, HİRAŞ Medya Grup’a (HMG) gelerek, HMG Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Emin Uygur’u ziyaret etti. Uygur ve grup çalışanlarının sıcak ve samimi bir ortamda ağırladığı Ulukan ve Efe, Ege Bölgesi’nin ve Manisa’nın etkili yayın kuruluşları arasında yer alan HMG’yi ziyaret ederek fikir alış verişinde bulunmaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Ulukan ve Efe, Soft Estetik ve Güzellik Salonu hakkında bilgi vererek, bakımına önem gösteren bayanların tercih edeceği hizmetlerini şöyle anlattı: “Medikal cilt bakımı, dermotolojik veya dermokozmetik ürünler kullanılan ve profesyoneller tarafından uygulaması yapılan cilt bakımıdır. Medikal cilt bakımını, cildinize canlılığını yeniden kazandırmak, ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj artıkları gibi, cildin solgun görünmesine neden olan faktörlerden cildi kısa sürede arındırmak amacıyla yapılır. Ayrıca medikal cilt bakımı, cildinize estetik bir görüntü kazandırmasının yanı sıra deri sağlığınız için de önem taşır. Derinizi zararlı dış etmenlere karşı daha güçlü bir hale getirir ve cildinizi sıkılaştırır. Soft’da cildiniz detaylı bir şekilde analiz edilmektedir. Analiz sonrasında cildinizin ihtiyaç duyduğu tedavi belirlenir. Cildiniz cilt kiri, yağ, makyaj artıkları ve diğer dış etkenlerden temizenir. Peeling işlemi ile temizlenen cildiniz bakıma hazır hale getirilir. Cildinizi temizleme işlemi dermokozmetik ürünler sayesinde yapılır. Cildiniz ölü hücre ve derilerden arındırılır. Cildinizin ihtiyacı tedavi cilt bakım uzmanı tarafından uygulanmaya başlanır. İhtiyacınız olan cilt yenileme, akne tedavisi, sivilce tedavisi ve benzeri tedaviler yapılmaya başlanır”.

DERMAPEN VE KALICI MAKYAJ

“Dermapen tedavisi günümüzün en önemli cilt problemlerinden sivilce izleri, gözenekler, cilt yenileme, güneş lekeleri, cilt sıkılaştırma, ince çizgilerin giderilmesi ve çatlak tedavilerinde kullanılmaktadır. Yüz, saç, el ve boyun bölgesinde, vücutta doku kaybı olan bölgeler de kolejen dokunun artırılarak cildin yeniden yapılanması için kullanılan günümüzün ödül almış bir tedavi yöntemidir. Kalıcı Makyaj ise kaş yapısına uyumlu kıl şeklinde yapılan pigmentasyon uygulamasıdır. Ana kaş rengi kopyalanarak boşluk ve seyrek olan kısımlar kıl tekniğiyle yoğunlaştırılır. Böylece kaşların muntazam görünmesi sağlanır. Düşük olan kaşların uç kısımları kaldırılırken yüzdeki hüzünlü ifade yerini canlı ve daha estetik bir görünüme bırakır”.

Bakımlı olmaya özen gösteren kadınları açılışa özel fiyatlarla Soft Estetik ve Güzellik Salonu’na davet eden Selma Ulukan ve Fikriye Efe’ye 0 552 309 58 59 nolu telefondan da ulaşarak bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Bu haber 413 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ