• MANİSA İNTERNET HABER REKLAM
  • mih sag
  • RADYO HİRAŞ

  • Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

45 PARK NEŞE DOLU ÇOCUKLAR ÇOK MUTLU

45 PARK NEŞE DOLU ÇOCUKLAR ÇOK MUTLU
Manisa’nın yeni nesil eğlence ve gıda merkezi 45 Park 19-23 Nisan tarihleri arasında çocukların gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.

Manisa’nın yeni nesil eğlence ve gıda merkezi 45 Park’ta 23 Nisan’da şenlik var. Turkuaz Satranç Kulübü ve MM Migros’un katkılarıyla 19-23 Nisan tarihleri arasında 45 Park, çocukların gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. 45 Park’ın bünyesinde hizmet veren MM Migros’un 19-23 Nisan tarihleri arasında çocuklara ve çocuk kalmak isteyenlere  sürprizleri var. 19 Nisan tarihinden itibaren tüm oyuncaklarda, kırtasiye ürünlerinde ve çocuk kitaplarında yüzde 50 indirim; legolarda, yap-bozlarda ve aile oyunlarında yüzde 40 indirim Migros severleri bekliyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel bu 5 günlük indirim kaçırmayın.

 

KAAT-I SANATI 45 PARK’TA SERGİLENECEK

Seferihisar Belediyesi’nin katkıları ile sergi sahibi Rüveyda Ünlütürk’ün 3 boyutlu kaat-ı sanatı sergisi 20-24 Nisan tarihleri arasında 45 Park’ta Manisalılar ile buluşacak.Tarihi islamiyetten önceki döneme dayanan ve Türklerin o dönemlerden beri günümüze taşıdığı kaat-ı sanatı ile tanışmak için 20-24 Nisan tarihleri arasında 45 Park’ı ziyaret edebilirsiniz.

45 PARK SATRANÇ ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ

Yetiştirdiği başarılı satranç oyuncuları ile Manisalı satranç severlerin yakından takip ettiği Turkuaz Satranç Kulübü, 23 Nisan Salı günü 45 Park’ta satranç turnuvası düzenlemeye hazırlanıyor. Son 1 ay içerisinde Manisa’da geniş katılımlı satranç turnuvaları düzenleyen Turkuaz Satranç Kulübü’nün 23 Nisan’da ki durağı 45 Park. 4-5 ve 6 yaş grubunun katılacağı, 23 Nisan tarihinde saat 12.00’de başlayacak olan turnuvanın başvuru adresi ise ‘manisa.tsf.org.tr’.

CLUB SPORTİVA İLE ZUMBA PARTİSİ

Uzun ve zorlu bir satranç turnuvasının ardından çocuklarımıza süprizlerimiz devam edecek diyen 45 Park Yönetim Kurulu Üyesi Lale Erdoğan Tunçer; “45 Park’ta bulunan büyük bahçemizde çocuklarımız ile harika vakit geçirmeye devam edeceğiz. Baharın gelmesi ile birlikte çocuklarımızın açık havada yaşıtları ile vakit geçirebilmesini önemsiyoruz. Club Sportiva öncülüğünde bahçemizde harika bir zumba etkinliği gerçekleştireceğiz.Satranç turnuvasına katılmayan çocuklarımız da tabii ki bu enerji dolu etkinliğimize katılabilir. 23 Nisan Salı günü saat 16.30’da tüm çocuklarımızı eşorfman ve spor ayakkabıları ile 45 Park’a bekliyoruz” İfadelerine yer verdi.

 

Bu haber 387 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ