• MANİSA İNTERNET HABER REKLAM
  • mih sag
  • RADYO HİRAŞ

  • Manisa İnternet Haber | Facebook
  • Manisa İnternet Haber | Twitter
  • Manisa İnternet Haber | Google+

MİLLET İTTİFAKI BAŞKANLARINDAN ERGÜN’E ZİYARET

MİLLET İTTİFAKI BAŞKANLARINDAN ERGÜN’E ZİYARET
Millet İttifakı’ndan seçime girerek Saruhanlı, Akhisar ve Alaşehir belediye başkanlıklarını kazanan Bilgin, Dutlulu ve Öküzcüoğlu Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün’ü makamında ziyaret etti.

 

Millet İttifakı’ndan seçime girerek Saruhanlı, Akhisar ve Alaşehir belediye başkanlıklarını kazanan Zeki Bilgin, Besim Dutlulu ve Ahmet Öküzcüoğlu Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti.

 

 

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerde aldığı yüzde 52,77 oyla yeniden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Cengiz Ergün’e tebrik ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin de, Belediye Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi Hüseyin Baysal ve Fen İşleri Müdürü Alican Akar ile birlikte Başkan Cengiz Ergün’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Bilgin, işbirliği içerisinde Saruhanlı’ya güzel hizmetler kazandırmak istediklerini belirterek; kendilerini ağırlayan Başkan Ergün’e teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ergün de, Saruhanlı Belediye Başkanlığı’na seçilen Zeki Bilgin’i tebrik etti ve hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ziyarette bulundu. Ziyarette, meclis üyeleri de hazır bulundu. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerde bir kez daha Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Cengiz Ergün’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Dutlulu, “Manisa’ya yapmış olduğunuz hizmetler zaten açık ortada. Tekrar bu göreve gelmiş olduğunuz için sizleri tebrik ediyorum. Akhisar ve Manisa için inşallah birlikte güzel şeyler yapılır” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ergün, “10 yıllık süre içinde ayrım gözetmeden hizmetlerimizi 17 ilçemiz ve bin 88 mahalleye götürmeye çalıştık. Ayın çizgide bu hizmetlerimizi götürmeye çalışacağız” dedi.

 

 31 Mart’ta gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine tekrardan seçilen Başkan Cengiz Ergün’e tebrik ziyaretleri devam ediyor. Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu da Belediye Başkanvekili Remzi Şirinoğlu, Meclis Başkanvekili Ali Zengin, Başkan Yardımcıları Halil Koç, Muammer İbişoğlu ve Halis Özcan ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Başkan Ergün’ü tebrik ederek, babası Cemal Ergün ile çekilmiş fotoğraflarını hediye eden Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Başkan Ergün’e ekibini tanıttı. Başkan Ahmet Öküzcoğlu, “Sizden enerji almaya geldik. Her zaman pozitif enerjiniz her yere yansıyor çok şükür. Zorlu bir süreçten geçtik. Size de çalışmalarınızda başarılar dilemeye geldik. Alaşehir’de daha önce serbest diş hekimliği yapıyordum. Her zaman alacağınız kararlarda arkanızdayız” dedi.

 

 


 

Bu haber 254 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ