• mih sol
  • mih sag

DANSCILAR SAHİLE İNİYOR

DANSCILAR SAHİLE İNİYOR
Dans okullarının serinleten programları ilgi görüyor... Manisalı danssevenler bunaltıcı havaları fırsata çevirip sahillere inmeye başladı...

Haber: Nezih VAROL

Dans sporunun gelişmesine ve sevilmesine önem veren iller arasında Manisa da var. Yıl boyunca eğitimlerini aralıksız sürdüren dans okulları sahipleri ve antrenörleri, sıcak yaz aylarında bunaltıcı havaları fırsata çevirip sahil programları yapmaya başladı. Danssevenleri serinletecek olan bu programlardan ilki 10 Ağustos Cuma akşamı saat 21.00’de İzmir’de gerçekleşecek. Manisa Dans Cafe Akademi, Hayat Dans Okulu ve DJ Erkan Oktay’ın birlikte Mambo Latino’da organize ettiği ‘Latin Night’ adlı gecede eğlenceye ve dansa doyulacak. DJ Erkan Oktay’ın muhteşem müzikleriyle non-stop dans büyük ilgi görecek.

 

Diğer yanda ‘Summer Siesta FoÇa Mambo Beach Party’ de büyük ilgi görecek. Dans dünyasının yakından tanıdığı İsmail Gürbüzerler ile Ayşegül Altun'un organize ettiği ve Manisa’dan da çok sayıda danssevenin katılacağı eğlence, mavi ve yeşilin birleştiği eşsiz güzellikteki sahil beldesi Foça’da 11 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşecek ve Mambo Beach ayrıcalığıyla geç saatlere kadar sürecek.

Bu haber 558 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLARIMIZ
ANKETİMİZE KATILIN
SON DAKİKA
PUAN DURUMU