• mih sol
  • mih sag

MASKİ’DE TURNUVA HEYECANI

MASKİ’DE TURNUVA HEYECANI
MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 1. Sonbahar Kupası Futbol Turnuvası Genel Müdür Coşkun’un santrası ile başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kurum içerisinde düzenlediği organizasyonlar ile sosyal hayat içerisinde de yer alıyor. Bu kapsamda, kurum tarafından gerçekleştirilen 1. Sonbahar Kupası Futbol Turnuvası başladı. 17 ilçede yer alan personelin bir araya geldiği organizasyonda başlama vuruşu MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun tarafından yapıldı. Organizasyona Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Bilgen ile daire başkanları katıldı. Maç öncesinde tüm takımlara başarılar dileyen Coşkun, maçın hakemine de çiçek takdim etti.

 

TURNUVADA İLK GÜN SONUÇLARI

Yapılan ilk maçlar sonucunda Atıksu Arıtma Dairesi, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı’nı, İçme Suyu Dairesi ise Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı personelinden oluşan takımları mağlup ederek turnuvaya 3 puanla başlayan ekipler oldular.

“SPOR EVRENSEL BİR DİLE SAHİP”

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, sporun birleştirici gücünün önemine değinerek, “Spor evrensel bir dile sahip. Birlik beraberliği sağlamak, bağları güçlendirmek adına atılan önemli bir adımdan bahsediyoruz. Bu turnuvayı sadece Manisa merkezde görev yapan arkadaşlarımız ile gerçekleştirmiyoruz. 17 ilçede görev yapan personelimizin yer aldığı organizasyon sayesinde tüm arkadaşlarımız bir araya geliyor. Sonuçlardan ziyade il genelinde ne kadar büyük bir aile olduğumuzu ortaya koyan bu turnuvanın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.  

 

 

 

Bu haber 546 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLARIMIZ
ANKETİMİZE KATILIN
SON DAKİKA
PUAN DURUMU