• mih sol
  • mih sag

45 PARK AVM’DE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

45 PARK AVM’DE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle Güzelyurt’ta bulunan 45 Park AVM’nin misafiri olan Manisalı gazeteciler güzel bir yemeğin ardından bowling oynayıp ‘Şampiyon’ filmini izledi.

Haber: Nezih VAROL

‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle Manisa’da kamuoyunu bilgilendirmek için var gücüyle çalışan basın mensuplarına yönelik kutlamalar devam ediyor. Öğle saatlerinde Şehzadeler Belediyesi’nin Spil Dağı’nda düzenlediği kutlamaya katılan basın mensupları, akşam saatlerinde de Güzelyurt’ta bulunan 45 Park AVM’nin misafiri oldu. 45 Park Halkla İlişkiler ve Basın Sorumlusu Asude Onar’ın organizatörlüğünde bir araya gelen basın mensupları, ilk olarak akşam yemeği için, kısa sürede ünü tüm Manisa’ya yayılan Aslı Börek’in misafiri oldu. Yemekten sonra 45 Park Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyesi Lale Erdoğan Tunçer ile bir araya gelen basın mensupları tarafından bir hatıra fotoğrafı çekildi. 45 Park Ailesi tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik etti.

STARPARK BOWLİNG’DE GAZETELER YARIŞTI

Aslı Börek ve Cafe’de düzenlenen yemek organizasyonun ardından gece Star Park Bowling’de devam etti. Gazetecilerin çalıştıkları medya kuruluşuna göre yarıştığı bowling turnuvasında renkli sahneler ortaya çıktı. Bowling pisti için özel tasarlanan ayakkabılarını giyip yarışa hazır olan basın mensupları arasında kıyasıya rekabet yaşandı. Bowling keyfi ile koca bir yılın stresinin atıldığı turnuvada dostluk kazandı.

SİNEROL’DA ŞAMPİYON FİLMİ İZLENDİ

Star Park Bowling’in misafirliğinin ardından gece Sinerol 45’de devam etti. İşletme Müdürü Recep Yenice’nin ev sahipliğinde basın mensupları gerçek bir yaşam hikayesine dayanan ‘Şampiyon’ filmini izledi. Hikayesi ile herkesi büyüleyen filme konu olan mesir macunu sahnesi ise herkesi güldürdü. Gecenin sonunda basın mensupları ve 45 Park Ailesi bir başka organizasyonda yine bir araya gelmek üzere ayrıldı.

 

 

 

 

Bu haber 572 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLARIMIZ
ANKETİMİZE KATILIN
SON DAKİKA
PUAN DURUMU