• mih sol
  • mih sag
  • GMH

VATANDAŞ NEREDEYSE UÇAK ORADA

VATANDAŞ NEREDEYSE UÇAK ORADA
HİRAŞ Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Emin Uygur, Alaşehir’de ziyaret ettiği Belediye Başkanı Ali Uçak’ı Salı Pazarı’nda esnaflarla görünce röportajı da pazar yerinde yaptı.

Haber: Nezih VAROL

Geçtiğimiz haftalarda pazarcı esnafı ile yemekli toplantıda bir araya gelen Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, bu kez de Salı Pazarı esnafını tezgahları başında tek tek ziyaret ederek sohbet edip istek ve önerilerini yerinde dinledi. Başkan Ali Uçak, esnaflarla ve pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Alaşehir’de ziyaret ettiği Belediye Başkanı Ali Uçak’ı yoğun çalışma temposu içinde pazarcı esnafı ile görüşme yaparken bulan HİRAŞ Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Emin Uygur da röportajı pazar yerinde yaptı.

“GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Pazarcı esnafının sorunlarını ve sıkıntılarını çok iyi bildiğini ifade eden Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, şunları söyledi: “Ben de baba mesleğim olan pazarcılıkla küçük yaşlarda ticari hayata atıldım. Yokluktan, yoksulluktan geldik. Semt pazarlarında zor şartlarda büyüdük. Ellerimiz donarcasına pazar tezgahlarında çalışmaktan da hiç utanmadık. İşte bu yüzden esnafların sorunlarını çok iyi biliyorum. Bir şehrin gelişmesinde esnafın büyük rol oynadığının bilincindeyim ve esnaflarımız için elimden ne geliyorsa yapacağım. Esnaf dostu bir belediye olarak gönüllere dokunmaya, esnafımızdan gelen talep ve ihtiyaçlar için de çözüm önerileri sunmaya devam edeceğim. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin, esnaf kardeşlerimizin işlerini bol ve kazançlarını helal eylesin”.

“BİRLİK BERABERLİĞİMİZ ALAŞEHİR’E HAYIRLI OLSUN”

HİRAŞ Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Emin Uygur’un yaklaşan yerel seçimlere yönelik sorularını da yanıtlayan Başkan Ali Uçak, şunları söyledi: “Öncelikle Sayın Genel Başkanımıza bizleri bu göreve layık görüp aday gösterdiği için teşekkür ederim. Çok humnmalı bir çalışma yapıyıorz, bizim en büyük destekçimiz Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımızdır. Birlik ve beraberlik olduktan sonra yapılmayacak hiç bir şey yok. İlçemizin alt yapısı yenilendikten sonra üst yapısı da istenen noktaya getirilecek. Cumhur ittifakı nedeniyle Alaşehir daha da güçlenecek, bu konuda halkmızın desteği çok büyük. AK Parti’nin yönetimi ve üyeleri ile güzel çalışmalarımız var. Bu beraberlik ve yapılan çalışmalar Alaşehirimize hayırlı olsun”.

 

 

Bu haber 414 kez okundu
İLGİLİ Hizmet HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
ANKETİMİZE KATILIN
ÇOK OKUNAN HABERLER
RÖPORTAJLAR
SON DAKİKA
PUAN DURUMU