• mih sol
  • mih sag

GRUP MERKEZ HASAR MAĞDURUN YANINDA

GRUP MERKEZ HASAR MAĞDURUN YANINDA
Sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşu olan Grup Merkez Hasar’ın Başkanı Kocabey, Radyo HİRAŞ mikrofonlarından seslenerek, “Mağdurların beklentilerine cevap vermek gururumuzdur” dedi.

Haber: Nezih VAROL

Sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşu olan Grup Merkez Hasar’ın (GMH) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Türkeş Kocabey, Mesir Festivali için geldiği Manisa’da Radyo HİRAŞ mikrofonlarından seslenerek,  “Mağdurların beklentilerine cevap vermek gururumuzdur” dedi. Türkiye’de bir ilke öncülük ederek deprem, yangın, işyeri, araç sigortaları gibi tüm sigortalar kapsamında oluşan zararları ortadan kaldırmak amacıyla çalışmalarına başlayan, son 10 yılda trafik kazası sonucunda zarar görmüş ve sigorta konusunda mağdur edilmiş insanların sorunlarının çözümü için destek olan GMH, hasar tasfiyesi işlemlerini yürütürken tamamen profesyonel ‘Hasar Yönetimi ve Danışmanlık’ kadrosundan yararlanıyor, bilinen ve uygulanan süreçleri en aza indirerek kısa sürede sorunları çözüme ulaştırmayı hedefliyor. Sektöründe lider ve öncü kuruluş olan GMH’ın Başkanı Kocabey, yaptığı açıklamasında şu bilgilere de yer verdi: “GMH sigorta kapsamında uğranılan kayıp ve zararların tazmininde mağdurlara güvenilir, kaliteli ve en doğru hizmetleri sunmak amacıyla 2006 yılında kurulmuştur. GMH’nin temel amaçları sigortalı yaşamı yaygınlaştırmak, çağdaş sigorta güvenliğinden bütün insanlarımızın yararlanmasını sağlamak, özellikle trafik kazalarında önleyici tedbirler alınmasına öncülük etmektir. Profesyonel ‘Hasar Yönetimi ve Danışmanlık’ kadrosuyla ‘Çağdaş Sigorta Güvenliği’ni bir adım ileriye taşıma çabalarını sürdüren GMH, sigorta kapsamında oluşan zararlar giderilinceye kadar mağduriyeti olanlara destek olmaya devam edecektir. Grup Merkez Hasar ayrica faili meçhul trafik kazaları, sigortasız araçlar ile yabancı plakalı araçların karışmış olduğu kazalar sonucunda karşılaştığınız sorunların çözümünde, uzman ve deneyimli kadrosuyla sürecin başından sonuna kadar sizlerin yanında olarak sorunlarınızın giderilmesi için çalışıyor”.

 

HER ALANDA DESTEK SAĞLIYORLAR

Grup Merkez Hasar’ın (GMH) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Türkeş Kocabey, firmasının Türkiye’de bir ilke öncülük ederek sigorta kapsamındaki kayıp ve zararları telafi ettiğini vurgulayarak açıklamasını şöyle sürdürdü: “Profesyonel hizmeti bir adım ileriye taşıyan firmamız son 10 yıl içerisinde meydana gelen kazalarda yaşadığınız kayıp ve zararlar giderilinceye kadar sizlere destek olmaya devam ederken, Havayolu, Denizyolu, Karayolu her nerede olursa olsun vefat, daimi sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan tedavi giderlerinin ilgili sigorta şirketlerinden veya güvence hesabından alınmasına yönelik hizmetler sunmaktadır. Kurulduğumuz tarihten itibaren yurttaşlarımızın yıllardır devam eden ve adeta çözümsüzlüğe dönüşen sorunlarının çözümüne sunduğumuz katkılar bir çok insanımızın takdirini toplamıştır. GMH ayrıca deprem, yangın, işyeri, mesleki mesuliyet, taşımacılık, ferdi kaza, ev ve iş yeri, tarım gibi sigorta türleri kapsamında ortaya çıkan zararların ortadan kaldırılması amacıyla her türlü hasar tasfiyesi işlemlerini yürütmektedir. Sigorta kapsamında karşılaştığınız her türlü sorunda GMH sizinle birlikte ve size bir telefon kadar yakındır. Bu anlamda doğruluk, dürüstlük ve güven vazgeçilmezimizdir. İletişim kurmuş olduğumuz mağdurlara Vizyonumuz, Misyonumuz ve Şirketimiz hakkında doğru bilgi veririz, mağdurlara vermiş olduğumuz sözleri zamanında yerine getirmek ve karşılıklı güvene dayanan işbirliğini sağlarız, mağdurlara vermiş olduğumuz sözler ile yaptıklarımız arasında tutarlılığı temin ederiz, saygınlığımızın ve dürüstlüğümüzün mağdur tarafından en iyi şekilde algılanmasına özen gösteririz, mağdura karşılaştığı sorunlar ile ilgili en uygun koşulları oluşturacağımızı ve en kısa zamanda sonuca gideceğimizin güvencesi veririrz, açık, şeffaf ve dürüst oluruz, karşılıklı iletişimde güven ortamı sağlarız. Başarıyı ve verimi artırmak için önümüze çıkan engellerle başa çıkmayı ve yeni çözümler geliştirip başarılı olmayı hedefliyoruz”.

 

Türkiye genelinde 79 ilde şubesi bulunan Grup Merkez Hasar’ın (GMH) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Türkeş Kocabey, Manisa’yı çok sevdiğini, her fırsatta geldiğini, özellikle Mesir Festivali’ne katılmaktan ve festival coşkusunu yaşamaktan büyük keyif aldığını söyleyerek bu güne kadar 9 festivale katılarak stant açtığını da ifade etti.

 

Bu haber 720 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLARIMIZ
ANKETİMİZE KATILIN
SON DAKİKA
PUAN DURUMU