• mih sol
  • mih sag

SİGORTA CİNİ MANİSA’DA

SİGORTA CİNİ MANİSA’DA
Türkiye’nin ilk perakende sigorta zinciri Sigorta Cini, yeni mağazasını Manisa’da hizmete açtı.

 

 

Haber: Nezih VAROL

 

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende sigorta mağaza zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini Manisa’da mağaza açarak yatırımlarına devam ederken, Genel Müdür Erdem Aydınlı da ‘Sigorta Cini Yerel Basın Buluşmaları’ kapsamında bilinçlendirme çalışmaları yapıyor, deyatlı bilgiler paylaşıyor. Erdem Aydınlı’nın ev sahipliğinde Anemon Manisa Otel’de gerçekleşen basın toplantısında sigorta sektörüne yapılan yatırımlar ve Türk sigorta sektörünün gelişimi için Sigorta Cini olarak hayata geçirilen çalışmalar anlatıldı. Toplantıda konuşan Aydınlı, sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirterek, "Mahallenizin Sigortacısı sloganıyla yola çıktığımız ilk günden itibaren yatırımlarımızı ve büyümemizi sürdürüyoruz. Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olarak amacımız ülke genelinde açtığımız mağazalar ile sigorta penetrasyonun artırılmasına, tüm bireylere ihtiyaç duydukları anda, ihtiyaç duydukları ürün için bir sigorta uzmanına erişim sağlanması. Biz Türkiye’de bu modeli daha da yaygınlaştırmak istiyoruz. Daha fazla ilde Sigorta Cini mağazası açmaya yönelik planlarımız var. Ayrıca mağazalar dışında çeşitli dijital kanalar üzerinden müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaya yönelik projeler üzerinde de çalışıyoruz. Biz böylece, Türkiye’nin en kolay erişilebilir ve yüksek hizmet kalitesi sunan sigorta dağıtım ağı olmayı hedefliyoruz” dedi.

 

KOBİ’LER İÇİN EN DOĞRU ADRES

 

Sigorta Cini olarak 2018’i bir önceki yıla göre 2 kat büyüyerek kapattıklarını belirten Erdem Aydınlı, “2018’de 10 mağaza açtık. Bu yıl ise yakaladığımız bu ivme ile yeni lokasyonlarda mağazalar açmaya devam ediyoruz” diye sözlerine devam etti. Türkiye’de bulundukları 18 ilde KOBİ’lerin yüzde 60’ına ulaşabildiklerini belirten Erdem Aydınlı, “Bu illerimizde KOBİ’lerimizin sigorta ihtiyaçlarına yönelik analiz yapıp, ihtiyaç duydukları ürünlerin tespiti doğrultusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hem ücretsiz danışmanlık hizmeti aldığınız hem de teknik alt yapımız ile her türlü sigorta hizmetini alabileceğiniz bir danışmanlık merkezi olarak Manisalıların ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek müşterilerimize Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunuyoruz. 15 yıllık sigorta tecrübesine sahip 24 Saat Sigorta Acenteliği’nin de ailemize katılmasıyla birlikte Sigorta Cini olarak Manisalı ailelere ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

HER TÜRLÜ SİGORTA YAPILABİLİYOR

 

Sigorta Cini ailesine katılan Manisa Mağaza Müdürü Abdullah Rüzgâr ise toplantıda yaptığı konuşmasında; uluslararası bir şirket olan Sigorta Cini ailesine katılarak müşterilere daha iyi hizmet vereceklerini belirtti. Sigorta Cini’nin bünyesinde hizmet veren 23 farklı sigorta şirketi aracılığıyla her türlü sigortayı yapabildiklerini ifade eden Abdullah Rüzgâr, “Sigorta Cini Manisa mağazası olarak Manisa halkını sigortacılıkla ilgili yeni ürünlerle buluşturup, en hızlı şekilde hizmet alabilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Sigorta Cini Manisa mağazasının diğer müdürü Abdurrahman Rüzgâr da toplantıda; “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunacağız” diyerek sigortaya ihtiyacı olan herkesi mağazaya beklediklerini aktardı.

 

 

Bu haber 270 kez okundu
İLGİLİ Manisa HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLARIMIZ
ANKETİMİZE KATILIN
SON DAKİKA
PUAN DURUMU